MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 8597094
*
nr 859 7094
Sekretär
teak, 1950-taol, längd: 86, djup: 45, höjd: 112
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 20:05:23
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/11 12:59:33
1
2.000 kr
10/11 23:18:41
2
800 kr
10/11 23:20:01
2
1.000 kr
11/11 19:50:48
3
1.600 kr
11/11 19:56:50
3
Vinnande bud
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar chiffonjé sekretär teak teakmöbler trä
-
5239 Rullklaffsekre..
mahogny, 1800-tal. Bredd: 122 cm, djup: 55 cm, höj..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:52
*
Sekretär
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7094
Sekretär
teak, 1950-taol, längd: 86, djup: 45, höjd: 112
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 2.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/11 12:59:33 | 1 | 2.000 kr |
10/11 23:18:41 | 2 | 800 kr |
10/11 23:20:01 | 2 | 1.000 kr |
11/11 19:50:48 | 3 | 1.600 kr |
11/11 19:56:50 | 3 | Vinnande bud |
- Tema
11 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar chiffonjé sekretär teak teakmöbler trä
-
5239 Rullklaffsekre..
mahogny, 1800-tal. Bredd: 122 cm, djup: 55 cm, höj..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:52